Čas čižiem je tu

Tak a je to konečne tu! Milovníčky kozačiek volajte trikrát sláva, pretože je to tu. Prišiel ten pravý čas na to, vytiahnuť z botníku čižmy. Túto obuv mnoho že miluje ako kvôli ich vzhľadu, tak vďaka ich praktickej stránky. Tiež patríte medzi nich?

Vlaňajšiemu jesene vládli kozačky nad kolená, ale tento rok tomu bude inak. Budeme skracovať, čo znamená čižmy pod kolená. Áno čítate správne, tento rok tu máme menšiu zmenu.

Hodí sa ku všetkému

Tieto topánky budete jednoducho milovať. Či už siahnete po ležérnom či elegantnom oblečení, tak čierne čižmy pod kolená sa k nim budú hodiť vždy. Netreba sa obávať nejakého módneho zločinu. Takže až už si vyrazíte len tak v úzkych džínsoch a koženej bunde, alebo v šatách s kabátom čižmy rozhodne nenechávajte doma.

Pri výbere čižiem je potrebné dať si pozor, aby sme ich nemali príliš voľné okolo lýtok. Ak v tejto oblasti nebudú dosť priliehavé, môžeme pôsobiť tak trochu ako kocúr v čižmách. A to je efekt, ktorého dosiahnuť určite nechceme.

Zmena je život

Nebojte sa vymeniť čierne čižmy za trochu odvážnejšie farby. Pre tých odvážne až výstredný máme typ na lakované červené čižmy. V nich vás určite nikto neprehliadne a budete budiť pozornosť. Potom sú na výber tlmenejšie farby. Tieto farbu budú pôsobiť jemnejším, romantickejšom dojmom. Nemusíte sa obávať, vďaka ich jemnosti sú tiež ľahko kombinovateľné. Skúste sa zamerať na odtiene béžovej a olivové.

Ak chcete obliecť čižmy k šatám, voľte skôr tie s tenkým podpätkom. Pôsobí jemnejšie a tiež sexi.