Aj tehotenské oblečenie môže byť štýlové

V živote ženy príde raz krásne obdobie, a síce tehotenstva. Ide väčšinou o to najkrajšie obdobie v živote ženy, ktoré má ukázať, že sa s partnerom milujú a ich láska nepozná medze, preto sú pripravení na istého potomka. Ženy väčšinou smúti, pretože sa naraz na necelý rok musí zbaviť svojho obľúbeného oblečenia, do ktorého sa nenasoukají ani krátko po pôrode. Ľutujú každej košele, ktorú nebudú môcť zapnúť či každého saká, ktoré nebudú môcť obliecť. O džínsach ani nehovoriac! Bohužiaľ tomu tak však je, preto sa nie je čomu diviť, keď ženy z jednej stránky tehotenstva nemajú zrovna radi. 

Našťastie sa móda sklonila aj k tejto skupine žien a rozhodla sa, že toto krásne obdobie, kedy je jedenie úplne povolené v neobmedzenej miere, ešte spríjemní. Posledné módne výkriky totiž spadajú do kategórie „tehotenská móda“. Ženy sa tak môžu tešiť na príjemná tričká, šaty či džínsy z pohodlného materiálu, ktoré sú spracované presne tak, aby nikde neškriabali, nehrýzlo alebo neškrtili – skrátka tak, aby bolo zaručené maximálne pohodlie nielen pre mamičku, ale aj pre budúce deti. 

Riaďte sa aktuálnymi trendmi – tie sú totiž prevedené do tehotenských veľkostí 

Keď mu si myslíte, že sa tehotenská móda nejako líši od tej bežnej módy, tak sa mýlite. Jedná sa o úplne totožné kúsky oblečenia, len sa ponúka vo väčších tehotenských veľkostiach a mnohokrát v takom materiálu, aby bol naozaj pohodlie, pretože budúca mamička si nepraje mnohokrát nič iné, než práve ono spomínané pohodlie. Ženy sa tak môžu tešiť na teraz veľmi moderné vzory bodiek či prúžkov, na roztrhané džínsy, ktoré ale majú upravený pás tak, aby dobre sedel na brušku a nesťahoval ho, tiež sa môžu tešiť na rôzne oversize tričká či svetre, vďaka ktorým sa zaručí pohodlie aj počas sychravějších dní. 

Mnoho žien sa však bojí, že k takému oblečenie nebudú môcť kombinovať svoje obľúbené doplnky, ale to je omyl – veď veľkosť u doplnkov sa nijako nemení!