3 trendy pre modernú domácnosť

Móda sa posúva stále vpred. V otázke oblečenie by sa dalo povedať – stále vzad. Opäť sa nosia džínsové bundy ako vtedy, keď ľudia na diskotékach tancovali na nadčasové hity Michala Davida alebo kedy si spievali populárny „Jahody mrazený“. Medzi menej obľúbené, napriek tomu módne kúsky patria aj zvonové nohavice. Tie možno mohli ešte chvíľku spať v minulosti, móda je nemala opäť ani vyťahovať.

Niečo nové sa prirútilo aj do kaderníctva. Hlava na pol vyholená sa taky stala veľkým trhákom. Rovnako ako veľká paleta farieb na ženské hlave. Čo nie je tak pestré, sú matné chladné tiene pier. Samozrejme aj v kozmetike móda opäť rozvírila vody. Červená rúž bola „in“ predovšetkým v lete, na zimu sa hodia tie temnejšie odtiene.

Trendy veci nepostihujú len oblečenie, účesy alebo kozmetiku, ale tiež i domácnosť. Pre docielenie modernosti vo vašom byte či dome je dobré sledovať najhorúcejšie novinky práve v oblasti bývania. Ak nemáte príliš času na prehľadávanie časopisov alebo internetových stránok, prinášame vám tri najaktuálnejšie tipy, vďaka ktorým úplne zažiarite pred vašou závistlivú susedkou!

Kvety nielen v kvetináčoch

Čím ďalej viac obľúbené sa stávajú vždyzelené rastliny. Keďže sa nerozkvetou do rôznych farieb, sú vhodné k akejkoľvek farebnej kombinácii vašich miestností. Čím ale zabodujete, nie sú kvety pestované v kvetináčoch, ale kvetinové vzory napríklad na stenách.

Kovové prvky pre rozjasnenie

Ak navštevujete obchod H & M, iste ste si všimli sekcie „Home“. V tejto časti si zakúpite tie najnovšie trendy do domácnosti. Teraz sa tu môžete stretnúť s kovovými prvkami, či už sa jedná o svietniky či vešiaky na stene. Kovy symbolizujú luxus a skvele zjednotí danú izbu. Niet sa čomu diviť, že stále vytrvávajú na špičke hory modernosti.

Čalúnenie je zase v kurze

Ďalším kúskom, ktorým rozhodne vzbudíte obdiv, budú mäkučké záležitosti, a to napríklad čalúnený gauč alebo perové obliečky na vankúše. Nežnosť je totiž opäť v kurze.